Skontaktuj się z nami

mail: biuro@carmello.pl

tel. 570 711 911 

Ul. Mickiewicza 65

34-200 Sucha Beskidzka

  GODZINY OTWARCIA:

   

        Wtorek - Sobota          12:00 - 19:00

            Niedziele i Święta         12:00 - 19:00

                Poniedziałki                NIECZYNNE

O NAS

 

(LOKALIZACJA)

Kawiarnio - Lodziarnia CARMELLO to przestronny lokal znajdujący się w Suchej Beskidzkiej przy ul. Mickiewicza 65, w którym każdy znajdzie coś dla siebie.

 

 

(PRODUKTY)

Naszą specjalnością są jedyne w okolicy LODY TAJSKIE oraz BUBBLE WAFFLE czyli Gofry Bąbelkowe jak również Bubble Tea oraz Słodkie Taco. Jesteśmy producentem lodów naturalnych oraz ciast i deserów dlatego w kawiarni czekają zawsze świeże smakołyki własnej produkcji. Polecamy Naszą jedyną w swoim rodzaju KAWĘ pod wieloma postaciami ( w tym kawy Z ALKOHOLEM !!! ) Nasza KAWA jest 100% Arabica. Używamy tylko i wyłącznie ziaren z górnej półki, które są mielone na miejscu. Oprócz wyżej wymienionych produktów nasz lokal oferuje także wiele innych pozycji w bardzo rozbudowanym MENU. Polecamy m.in. desery lodowe, shake, przekąski, gofry tradycyjne, naleśniki oraz szeroki wybór napojów, w tym piwa oraz drinki alkoholowe.

 

 

(ZAMÓWIENIA)

Nasza Cukiernia oferujemy ciasta, torty, desery i inne słodkości, które są przez nas robione tylko ze sprawdzonych produktów i cechuje je naturalność i brak konserwantów. Wszystkie Nasze wypieki wykonujemy w oparciu o sprawdzone domowe receptury. Wszystko robimy na ZAMÓWIENIE dlatego każdy klient dostaje świeży produkt. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej Oferty Cukierniczej klientów indywidualnych jak również lokale gastronomiczne, hotele itp.

Jesteśmy również producentem Lodów Naturalnych, które tworzymy z pasją, ciągle je udoskonalając. Bazujemy tylko na świeżych składnikach oraz sprawdzonych recepturach. Zapraszamy do współpracy lodziarnie, kawiarnie, restauracje, hotele i inne punkty gastronomiczne oraz klientów indywidualnych, którzy chcieliby zamówić większą ilość lodów np. na jakąś szczególną okazje typu wesele, komunia itp. Zapraszamy do kontaktu w celu zapoznania się z naszą Ofertą Lodów

 

 

(REZERWACJE)

Kawiarnia Carmello daje możliwość rezerwacji stolików, ale i nie tylko... Można u NAS zarezerwować jedną z trzech sal jak również cały lokal. Oczywiście takie rezerwacje muszą być zgłaszane z wyprzedzeniem. Rezerwacje można robić zarówno telefonicznie, mailowo jak również w lokalu.

 

 

(ROZRYWKA)

Już w niedługim czasie będziemy nie tylko kawiarnio - lodziarnią... Będziemy również miejscem spotkań i wszelkiego typu imprez jak koncerty, występy na żywo, turnieje itp.

 

tel. 570711911

biuro@carmello.pl

Lody Tajskie, Wadowice Kawiarnia