O NAS

 

(LOKALIZACJA)     Kawiarnio - Lodziarnia CARMELLO to przestronny lokal znajdujący się przy ul. Mickiewicza 65, w którym każdy znajdzie coś dla siebie.

 

 

 

 

(PRODUKTY)     Naszą specjalnością są jedyne w okolicy LODY TAJSKIE oraz BUBBLE WAFFLE czyli Gofry Bąbelkowe jak również Bubble Tea. Jesteśmy producentem lodów naturalnych oraz ciast i deserów dlatego w kawiarni czekają zawsze świeże smakołyki własnej produkcji. Polecamy Naszą jedyną w swoim rodzaju KAWĘ pod wieloma postaciami ( w tym kawy Z ALKOHOLEM !!! ) Nasza KAWA jest 100% Arabica. Używamy tylko i wyłącznie ziaren z górnej półki, które są mielone na miejscu. Oprócz wyżej wymienionych produktów nasz lokal oferuje także wiele innych pozycji w bardzo rozbudowanym MENU. Polecamy m.in. desery lodowe, shake, przekąski, dania typu fast food, gofry tradycyjne, naleśniki oraz szeroki wybór napojów.

 

 

 

 

(ZAMÓWIENIA)     W przypadku, gdy miałby ktoś ochotę na więcej niż znajduje się w naszej witrynie wystarczy złożyć indywidualne zamówienie na większe ilości deserków, ciast itp. a większość z nich następnego dnia będzie do odbioru w lokalu. Przyjmujemy zamówienia również na torty urodzinowe. Wszystkie nasze specjalności klienci mogą zjeść na miejscu lub zamówić na wynos. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą, którą będziemy sukcesywnie poszerzać w miarę możliwości oraz zapotrzebowania.

 

 

 

 

(REZERWACJE)     Carmello daje możliwość rezerwacji stolików, ale i nie tylko... Można u NAS zarezerwować jedną z trzech sal jak również cały lokal. Oczywiście takie rezerwacje muszą być zgłaszane z wyprzedzeniem. Rezerwacje można robić zarówno telefonicznie, mailowo jak również w lokalu.

 

 

 

 

(ROZRYWKA)     Już w niedługim czasie będziemy nie tylko kawiarnio - lodziarnią... Będziemy również miejscem spotkań i wszelkiego typu imprez jak koncerty, turnieje itp.

 

tel. 570711911

biuro@carmello.pl

Lody Tajskie, Wadowice Kawiarnia

Skontaktuj się z nami

mail: biuro@carmello.pl

tel. 570 711 911 

Ul. Mickiewicza 65

34-200 Sucha Beskidzka

 

Godziny Otwarcia:

(DO CZASU ZAKOŃCZENIA EPIDEMI)

WTOREK, CZWARTEK, SOBOTA, NIEDZIELA

14:00 - 18:00